Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kılıç Aşkı ve gizli bilgiler herşeyi mahvediyor.

3 posters
YazarMesaj
Hyuuga Sarubia
Konoha
Konoha
Hyuuga Sarubia

Kılıç Aşkı ve gizli bilgiler herşeyi mahvediyor. Empty
MesajKonu: Kılıç Aşkı ve gizli bilgiler herşeyi mahvediyor.   Kılıç Aşkı ve gizli bilgiler herşeyi mahvediyor. Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2012 9:37 am

Tanzaku kasabasında hiçbir ize rastlayamayınca son kişi olabileceği yönündeki tezlerim güçleniyordu. Bu olayın köküne inmem gerekiyordu. Kirigakure'ye Gizli sisin 7 kılıç shinobisine katılmam gerekti. Önce chunin olmalıydım tabiki. Bendeki bu kılıç aşkıyla katılmam kolay olabilirdi hem kılıç kullanımını öğrenip hemde bu olayı araştırabilirdim. Eğer ki öyle biri varsa onu Konoha'nın müttefiklerinden biri yapmam gerekti yoksa bu Hyuuga klanının sonunu getirebilirdi. O yetenekli gözler Byakuganımın doğal düşmanıydı beni uğraştırsa ve yıllar geçse bile yapmam gerekirdi çünkü klanımın sonunun gelmesini istemezdim. Araştırmalarıma devam etmeliydim ve Hokageden yardım alıcaktım tabiki. Beni bir kaçak gibi göstermesi gerekebilirdi. Bunun için kesinlikle onu ikna etmeliydim.
Hiraku Koori
Kiri
Kiri
Hiraku Koori

MesajKonu: Geri: Kılıç Aşkı ve gizli bilgiler herşeyi mahvediyor.   Kılıç Aşkı ve gizli bilgiler herşeyi mahvediyor. Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2012 9:46 am

Rp out: Konahadan birinin Kirigakure'ye Gizli sisin 7 kılıç shinobisine katılması imkansız
Hyuuga Sarubia
Konoha
Konoha
Hyuuga Sarubia

MesajKonu: Geri: Kılıç Aşkı ve gizli bilgiler herşeyi mahvediyor.   Kılıç Aşkı ve gizli bilgiler herşeyi mahvediyor. Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2012 9:56 am

Rpg Out: Köyden kaçıp kirigakureye katılabilir ve ordan 7 kılıç shinobisine girebilir.
Akami
Suna
Suna
Akami

MesajKonu: Geri: Kılıç Aşkı ve gizli bilgiler herşeyi mahvediyor.   Kılıç Aşkı ve gizli bilgiler herşeyi mahvediyor. Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2012 10:32 am

Rp Out: Koori ilk uyarısını almıştır, bir daha konulara gereksiz yerde atlarsa ikinciyi alacak ve cezaya çarptırılacaktır.
http://narutorpg.forummum.com

Kılıç Aşkı ve gizli bilgiler herşeyi mahvediyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kiri'nin Yedi Kılıç Ustası