Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Uchiha Kamane

3 posters
YazarMesaj
Uchiha Kamane

Uchiha Kamane

Uchiha Kamane Empty
MesajKonu: Uchiha Kamane   Uchiha Kamane Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 3:41 am

Soyad-Ad: Uchiha Kamane

Yaşı: 17

Köyü: Konohagakure

Klanı: Uchiha

Element: Katon

Rütbesi: Jounin

Örnek Rp:
Sessiz ve sakin bir günde sabah saat 8.00 civarlarında 2 saatlik bir antrenman sonrası İchirakunun ilk müşterisi olarak oturmuş extra dana etli ramenimi yiyordum. Uzun zamandır göreve çıkmıyordum eğer Hokage bana bir görev vermesse ondan ben istiyecektim. O sıra 2. ramenimi istemiş tam yeni yemek çubuklarımı tam elime almışken, kapıdan fırlatılmış bir shurikenle ikisi birden kırıldı. Zaten böyle bişey olucağını tahmin etmiştim. Antrenmandan çıkıp İchirakuya gelirken izlendiğimi hissedip onun kim olduğunu tahmin etmiştim. Buraya gel seni salak Ougi.Evet o Ougi'ydi. Ona baktığımda son olarak kaldığı hastaneden çıkmış ve yaraları yeni iyileşmişti. Yemek sopalarıyla bile yaralarını tekrar açabilirdim. Ougi sanırım daha tam iyileşememişsin. Bunu farketmene şaşırmadım Ezik. Uzun zamandır ezik damgası yememiştim bu arada son görevde aldığım yaralarımda tam iyileşmemişti nerdeyse aynı durumdaydık ama ben Jounin o ise bir genin Hey orda dur bakalım uzun zamandır kimse bana bu şekilde seslenmedi. Bana bu şekilde son seslenen adamı öldürmüştüm. Biliyorum Ezik bu nedenden dolayı buradayım zaten. Seninle dövüşmek istiyorum. Ougi seninle dövüşemem. Dövüşmek istemememin nedeni onu öldürmekti. Onu öldüremezdim, o benim arkadaşımdı. 4 tane shuriken birden fırlattı, shurikenleri fark ettiğimde birden yerimden sıçradım ancak 1 tanesini bu hareketimi düşünerek yukarıya doğru fırlatmıştı. O shuriken omzuma isbet etti. Sonuçta o bizim genin takımında en iyi hareketleri olan ve çalışarak öğrenemeyeceği bir jutsu bile yoktu klan jutsuları hariç tabiki. Ben akademiden 2.likle mezun olduysam onun sonuncu olması benim onu rakip olarak görmememe neden oldu. Sanki bilerek yapılmış bir hareket gibiydi. Aramızda en güçlü ve acıya en dayanıklı olan kişiydi. Kavga edersem kaybedebilirdim ama altta da kalmamalıydım. Ona bi kaç kunai fırlattım. Bu sırada Ramencinin çağırdığı bi grup ninja bizi durdurmak içi ramenciyi basmıştı bile Sharinganımı açmama fırsat kalmadan beni durdular. 3 kişi beni 1 kişi onu tutuyordu. 2mizde hafif yaralarla atlatmıştık. Bu olay benim bir antremanıma mal olmuştu.

Seviye: (Burası onay sırasında adminler tarafından doldurulacaktır, boş bırakınız.)

Kişilik: Güç için herşeyi yapar, görev herşeyden önemlidir. En zayıf halka olmayı sevmez. Görünüşte güçlü durur içindede güçlüdür ileri görüşlü ve zekidir.

Geçmiş: İtachi tarafından katledilen klanımız. Yüce sasuke tarafından tekrar kurulmuştu. Klan kurulduktan seneler sonra tekrar konohaya kabul edilmiş ve artık eskisi gibi bir Konoha mensubu olmuştu. Kamane'nin kanı Sasuke'nin ailesindendi direk onlara bağlıydı. Akademiden 2.likle mezun olmuştu. Diğer takım arkadaşlarına göre büyük olmasının sebebi yeteneklerinin geç farkedilmiş olmasıydı. Nasıl farkedildiğine gelince kuzeninden aldığı birkaç kunai ve shirukenle antrenman yaparken babası onu görmüştü. Babasına döndüğünde sharinganı açıktı öfkesinden tam tamamlanmamış olsada sharinganını açmıştı. Sağ gözü 1.lv sol gözü 2.lv. Babası köyün içinde birkaç kez daha görmüştü Kamaneyi diğer yaşıtlarındakilerden bazıları chunin olmuştu bile Kamaneyle dalga geçiyorlardı. Kamane köye çok çıkmazdı sabah evden ayrılıp gece geç saatlerde dönerdi. Babasının aklına demek buraya gelip antrenman yapıyormuş die bir fikir geldi. Kamaneye sormak için yanına gittiğinde Kamane kaçmaya başlayınca gözünden akan bir iki damla yaş babasının eline dökülmüştü. Babası yarı dönem bitmiş olsa ve yeteneği geç fark edilmiş olduğu için bu yetenekle bitirip genin olabilir diye düşündü ve akademiye yazdırdı. Kamane artık daha mutluydu. Öğrendikleri tüm teknikleri sharinganla kopyalayıp Akademiden 2. likle mezun oldu.

Temel Stat Puanları:

Güç (VIT): 30
Çeviklik(AGL): 30
Dayanıklılık(STR):20
Zeka(INT): 40
Chakra Seviyesi(CL): 20
Chakra Kontrolü(CC): 30
El Becerisi (DEX): 20.

Jutsu Stat Puanları
Ninjutsu:20
Genjutsu:1
Taijutsu:5
Chakra:25

Bilinen Jutsular:

A rank:
-Chidori
-Tajuu Kage Bunshin No Jutsu
-Shuriken kage bunshin no jutsu
-Bunshin Taiatari

B rank
- Kage Bunshin
- Konoha Gouriki Senpuu
- Doton • Doryu Katsu
- Senpo • Katon • Dai Endan

C rank
- Katon no jutsu
- Katon Gokakyu no jutsu
- Shishi Rendan

D rank
- Shunshin no Jutsu
- Sennen Goroshi
Kekkei Genkai (Bloodline) : Sharingan 3.lv

Akami
Suna
Suna
Akami

Uchiha Kamane Empty
MesajKonu: Geri: Uchiha Kamane   Uchiha Kamane Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 4:15 am

Örnek Rp'niz Hyuuga Edotensei tarafından zaten kullanılıyor.
http://narutorpg.forummum.com
Uchiha Kamane

Uchiha Kamane

Uchiha Kamane Empty
MesajKonu: Geri: Uchiha Kamane   Uchiha Kamane Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 4:37 am

Tekrar mı yazıcam
Todai Kamome
Kiri
Kiri
Todai Kamome

Uchiha Kamane Empty
MesajKonu: Geri: Uchiha Kamane   Uchiha Kamane Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 4:52 am

Hem tekrar yazacaksınız, hem de Uchihaların kurgusu sitemizde böyle değil. Bence biraz bekleyin, sonra yazın.
Uchiha Kamane

Uchiha Kamane

Uchiha Kamane Empty
MesajKonu: Geri: Uchiha Kamane   Uchiha Kamane Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 4:53 am

Peki
Akami
Suna
Suna
Akami

Uchiha Kamane Empty
MesajKonu: Geri: Uchiha Kamane   Uchiha Kamane Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 4:55 am

İşinizi kolaylaştırmak için başka bir klana girebilirsiniz.
http://narutorpg.forummum.com

Uchiha Kamane
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uchiha Itachi