Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İchiraku Ramendeki eski dost

3 posters
YazarMesaj
Hyuuga Sarubia
Konoha
Konoha
Hyuuga Sarubia

İchiraku Ramendeki eski dost Empty
MesajKonu: İchiraku Ramendeki eski dost   İchiraku Ramendeki eski dost Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 2:39 pm

Sessiz ve sakin bir günde sabah saat 8.00 civarlarında 2 saatlik bir antrenman sonrası İchirakunun ilk müşterisi olarak oturmuş extra dana etli ramenimi yiyordum. Uzun zamandır göreve çıkmıyordum eğer Hokage bana bir görev vermesse ondan ben istiyecektim. O sıra 2. ramenimi istemiş tam yeni yemek çubuklarımı tam elime almışken, kapıdan fırlatılmış bir shurikenle ikisi birden kırıldı. Zaten böyle bişey olucağını tahmin etmiştim. Antrenmandan çıkıp İchirakuya gelirken izlendiğimi hissedip Byakuganla onun kim olduğunu bakmıştım. Buraya gel seni salak Kamane.Evet o Kamane'ydi. Ona baktığımda son olarak bıraktığım hastaneden çıkmış ve yaraları yeni iyileşmişti. Yemek sopalarıyla bile yaralarını tekrar açabilirdim. Kamane sanırım daha tam iyileşememişsin.

En son Hyuuga Edotensei tarafından Çarş. Tem. 11, 2012 1:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Akami
Suna
Suna
Akami

MesajKonu: Geri: İchiraku Ramendeki eski dost   İchiraku Ramendeki eski dost Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 1:31 am

Sen kendi kendine konuşurkan Ramenci adam sana dönüyor ve "Kiminle konuşuyorsun evlat?" diyor. Senin şizofren olduğunu zannediyor gibi.
http://narutorpg.forummum.com
Hyuuga Sarubia
Konoha
Konoha
Hyuuga Sarubia

MesajKonu: Geri: İchiraku Ramendeki eski dost   İchiraku Ramendeki eski dost Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 1:57 am

Ramencinin bu sözüne pek aldırış etmiyor. Lütfen kapıya doğru tekrar bakın.
Akami
Suna
Suna
Akami

MesajKonu: Geri: İchiraku Ramendeki eski dost   İchiraku Ramendeki eski dost Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 2:00 am

Rp Out: Sen normal rp yapacaksın ilk yaptığın gibi. Mesajını editleyebilirsin.
Uchiha Kamane

Uchiha Kamane

MesajKonu: Geri: İchiraku Ramendeki eski dost   İchiraku Ramendeki eski dost Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 2:02 am

Rp out: hesap değiştirerek yürütebilirim Very Happy
Akami
Suna
Suna
Akami

MesajKonu: Geri: İchiraku Ramendeki eski dost   İchiraku Ramendeki eski dost Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 2:05 am

KONU ÇÖPLÜKTE.

İchiraku Ramendeki eski dost
1 sayfadaki 1 sayfası