Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sendo Kyoya

3 posters
YazarMesaj
Sendo Kyoya
Iwagakure
Iwagakure
Sendo Kyoya

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 1:06 pm

Sendo Kyoya
14
İwagakure
Chuunin
Toprak

Kişilik: Genelde gününü uyuyarak geçirir. Ama yeni bir şey öğrenmeyi isterse eğitimden alamaz kendini. Karşısındakileri esprilerle kızdırmayı sever. Nadir sinirlenir. Yalnızlığa alışıktır ve hoşlanmaya başlamıştır. Asidir. Kolay kolay teklifleri kabul etmez. Görevlerini ciddiye alır.

Geçmiş: Sendo bir yetim olarak köyün seyrek insan olan bir yerinde kendi kendine büyüdü.Yemeğini avlanarak çıkarıp hem karnını doyuruyordu hem de eğitim yapıyordu. Normal eğitimlerinde de dırdır edicek pek az kişi vardı köyün bu kesimlerinde. Yalnızdı ve rahatsız değildi.
Tsuchikage köyün bu taraflarını gezerken Sendo'yu gördü.Dikkatini çekti çalışmaları.Yanındaki shinobilerle Sendo'nun nasıl yetim kaldığını konuşurken Sendo kulak misafiri oldu.Sendo'yu yetim bırakan kişi Deidara'ydı.Tsuchikage Sendo'yu görünce ne iyeceğini bilemezken Sendo konuşmasına gerek bırakmadı
-En ufak bir şey hissetmedim ihtiyar.Tanımadığım kişilerin ölmesine duygu besleyemem.
Evet gerçektende böyleydi.His yoktu.Sadece Deidera ile tanışmak ve savaşmak istemişti ama kininden değil.
Tsuchikage konuşmaya geldiğinde ise bütün gününü Sendo ile geçirdi. Hatta eğitim bile yaptılar. En sonunda Tsuchikage giderken Sendo
-Geninler,chuuninler,jouninler hatta kageler... Sadece bir döngüden ibaret. Ben bu döngüden çıkıp sadece daha güçlü ve daha özgür bir hayat yaşamak istiyorum.

Kullandığı silah :
Spoiler:

Temel Stat Puanları:

Güç (VIT): 19
Çeviklik(AGL): 17
Dayanıklılık(STR): 20
Zeka(INT): 23
Chakra Seviyesi(CL): 22
Chakra Kontrolü(CC): 22
El Becerisi (DEX): 17

Jutsu Stat Puanları:
Ninjutsu:15
Genjutsu:2
Taijutsu: 9
Chakra:10

Bilinen Jutsular:

A Rank
Doton: Doton Kekkai: Dorou Doumu
Spoiler:
C Rank
Doku Kiri
Spoiler:
Kuchiyose no Jutsu hayvanı seçe biliyor muyuz?
B Rank
Doton: Doryuudan
Spoiler:
Doton: Doro Gaeshi
Spoiler:
D Rank
Doton: Moguragakure no Jutsu
Spoiler:
Hitei Mushou
Spoiler:

Örnek rp yazıcam şimdi alt tarafa
Todai Kamome
Kiri
Kiri
Todai Kamome

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 1:07 pm

Chuunin olmak için örnek RP bırakmanız gerekiyor.
Sendo Kyoya
Iwagakure
Iwagakure
Sendo Kyoya

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 1:14 pm

Evet yazıcam ama temanızda bir sorun var galiba.Mesaj atma yerinde yazılanlar beyaz gözüküyor ve rp yazamam böyle.
Todai Kamome
Kiri
Kiri
Todai Kamome

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 1:15 pm

Nasıl yani ?
Sendo Kyoya
Iwagakure
Iwagakure
Sendo Kyoya

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 1:17 pm

Alttaki mesaj atma baloncuğunda yazdıklarımı göremiyorum. AYzdıklarım beyaz yazılır ve arkasıda beyaz olduğu için görülmüyor.
Akami
Suna
Suna
Akami

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 1:17 pm

Not defteri ya da word'e yazıp sonra buraya kopyalayabilirsiniz. Ben de sorunu halletmeye çalışıyorum.
http://narutorpg.forummum.com
Akami
Suna
Suna
Akami

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 1:19 pm

Halledilmiştir.
Sendo Kyoya
Iwagakure
Iwagakure
Sendo Kyoya

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 1:48 pm

Örnek Rp:

Görev vakti !!!! Evet Sendo her ne kadar sistemi sevmesede köyden öğrenebileceği her şeyi öğrendikten sonraya kadar sistemin shinobisiydi.Bir chuunindi ve görevleri vardı. Zaten uyumaktan sıkılmıştı.Biraz hareket etme vaktiydi. Gidip görevinin ne olduğunu öğrendi.Bağımsız köylerden bir kaç çapulcunun işi halledilecekmiş. Peh dedi Sendo. Sıkıcı bir görev daha.
Yola çıktı.Ağaçlardan ağaçlara.Şerit gibi ilerliyordu.Hiç bir hareketlilik yok. Ne de olsa amatörler diye düşündü.Kendilerini korumak için bir tuzak bile yoktu. Ne işi vardı burda yeni bir jutsu öğrenebilecekken ... Köyden ne zaman gidiceğini düşündü. Hayaller... Hayaller amacımızdır. Sendo bu yetim geldiği dünyaya sadece yalnızlığı ve hayalleriyle tutundu.
Her neyse köye gelmişti.Sefaletin hüküm sürdüğü bir köy diye düşündü.Fakirlik vardı,kan vardı, hırsızlık vardı. Sendo'nun bunları anlaması için 8 saniye bakması yetmişti. Çok iyi bir gözlemciydi. Çapulcuların resmini çıkarıp baktı. Köyün etrafında biraz dolandıktan sonra 4 çapulcudan 2 sini gördü ve kılıcını çekerek hızla aralarına girdi. 2 vuruş. Kalabalıktan 2 kişi korkup kaçmaya başladı. Anladı ki diğer 2 si onlardı. Kaçabiliceklerini zannediyorlardı. Hah.
Ağzını açtı ve Hitei Mushou.2sini birden yaraladı.Her taraflarında iğne vardı.Sendo kılıcıyla 2 vuruş daha ve acılarını ve görevini bitirmişti.
Köyden çıkarken öbür insanların gördüğü tek şey Sendo'nun beyaz saçları olmuştu.-Aslında görevi gizli yapması gerekiyordu ama Sendo çok uğraşmaktan hep nefret etmiştir-.
-O da neydi?
-Köyün zalimleri ölmüş
-Bizi kurtaran kim?
-O tıpkı bir Beyaz Şeytan'dı.

ve Sendo'nun ünü artık Beyaz Şeytan olarak yayılmaya başlıyordu.

Akami
Suna
Suna
Akami

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 1:50 pm

Örnek rp yetersiz. İsterseniz genin olarak başlayabilir, ya da şansınızı yeni bir örnek rp ile tekrar deneyebilirsiniz.
Sendo Kyoya
Iwagakure
Iwagakure
Sendo Kyoya

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 1:53 pm

İlk yazdığım örnek rpler nedense hiç kabul olmuyor. Very Happy İkincisinde yazdıklarım ise genelde çok iyi verimler veriyor. Devamını yazıcam çünkü Beyaz Şeytan hikayesini sevdim.
Sendo Kyoya
Iwagakure
Iwagakure
Sendo Kyoya

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 2:18 pm

Beyaz Şeytan...
Ona dedikleri isim artık buydu. Köylüler henüz bilmiyordu ama göreve her gittiğinde arkasından bağırılcan Beyaz Şeytan kelimelerini duyabiliyordu. Hoşuna da gidiyordu. Güzel bir takma isim. Tıpkı 4.Hokage Sarı Şimşek gibi. İsmini sevmiyordu. Sendo Kyoya. Hiç tanımadığı 2 insan tarafından konulmuş kelimeler... İsimler sizin hakkınızda hiç bir şey anlatmaz. Eğer Sendo'nun sigara içtiğini öğrenirsen ismini öğrendiğinden daha fazla şey öğrenmiş olursun ve Beyaz Şeytan. Tam ona oturuyordu.
Yataktan kalktı ve biraz alıştırma yapmak için dışarı çıktı.Raikage'nin yıldırım zırhını duymuştu. Kendi vücudunu toprağa dönüştürmeye çalışıyordu ama çok zordu. Kim bilir kaç kere denemişti.
Akşam oldu.Yemek yemeliydi.İwagakure taşlık alanlardan oluştuğu için hayvan bulmak zordu. Şehre indi.Canı ramen yemek istiyordu ve yedi de.Topluma çıktığı için ne kadar rahatsızdı.Çok insan,çok ses.Yemeğini yerken bile sanki herkes onu izliyormuş gibi geliyordu.Gerçekten sorunları vardı Sendo'nun.
Evine geldiğinde ise tam alnının ortasına gelen bir kunaiyle karşılaştı.Hemen yana atlayıp sıyrıldı.Köye nasıl girdiler diye düşünürken köyün bu kısmına girişin kolay olduğunu hatırlayıp ne kadar şanslı olduğunu düşündü. Üstüne gelen kocaman bir ateş topundan "Doton: Doro Gaeshi" ile kurtulmuştu. Adam ateş kullanıcısıydı demek. Güçlüye benziyordu. Sevindi.Kılıcını çıkardı.Ağzını açıp derin bir nefes üfledi sanki yemekten sonra sigarası içen bir genç gibi.Savaşın verdiği keyifle Doku Kiri'yi üfledi ağzından.Ardından konuştu
-Doton: Moguragakure no Jutsu
Adam zehirden kaçarken kaçtığı yönden çıktı topraktan.Kılıcını kalbine sapladı. 1 vuruş. Ama dumana dönüştü.Lanet.Klondu.Adam arkasından bir kunai daha attı ama kılıcıyla sektirdi onu Sendo.Ardından shurikenler üstüne gelen.
-Doton: Doro Gaeshi
Shurikenlerden kurtulmuştu ve aniden çıkardığı kalkanın üstünden zıplayıp kılıcyla adama doğru uçtu ve kılıcını boğazına soktu. Bu sefer gerçeğiydi...Güzel bir tecrübediye düşündü Sendo.Canının sıkıntısını gidirebilmişti. Cesetten kurtuldu ve uyumaya gitti...

Bazı kısımları çok monoton oluyor.Çalışmam lazım. Çok gitti geldi.Kısa cümleleri sevmiyorum.
Akami
Suna
Suna
Akami

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 2:25 pm

Yeterli ile yeterli değil arasında, fakat geliştireceğinizi umarak onaylıyorum. Görev rp'nizi açabilirsiniz.
Sendo Kyoya
Iwagakure
Iwagakure
Sendo Kyoya

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 7:04 pm

Başka rplerimi atayım istersen.Naruto ile ilgili olmaz ama kendimle gurur duyduğum rplerim vardır. Yazdan yaza oynadığım için paslanıyorum galiba. Gerçi yazmak bu.
Akami
Suna
Suna
Akami

Sendo Kyoya Empty
MesajKonu: Geri: Sendo Kyoya   Sendo Kyoya Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 11:23 pm

Onaylandı zaten başvurunuz. Iwagakure içersinde görev başlığınızı açabilirsiniz.

Sendo Kyoya
1 sayfadaki 1 sayfası