Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hyuuga Sarubia

4 posters
YazarMesaj
Hyuuga Sarubia
Konoha
Konoha
Hyuuga Sarubia

Hyuuga Sarubia Empty
MesajKonu: Hyuuga Sarubia   Hyuuga Sarubia Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 8:26 am

Soyad-Ad: Hyuuga Sarubia

Yaşı: 14

Köyü: Konohagakure

Klanı: Hyuuga

Element: Katon

Rütbesi: Chunin

Örnek Rp:
Bir kaçak-nin'in peşinden giden 5 kişilik ninja grubunda tek chunin olarak mutluydum. 12 yaşında chunin olmuştum ve 2 senedir düzenli olarak A ve B seviyeli görevlere çıkıyordum veya arasıra beni S sevileyi görevlere gönderdikleride oluyordu. Tabi ki jouninlerden oluşan bir grupla. Ben bunları düşünürken bir ses geldi bu yeni jounin olan arkadaşım Uchiha Kamane'den geliyordu. İmdat bir tuzağa düştüm. O an aklıma genin grubumuz gelmişti. Ben Hyuuga Ougi ve Uchiha Kamane.. Aramızda en dikkatlisi oydu nasıl olduda bir tuzağa düşmüştü. Onu kurtarmak için arkaya döndüm fakat benden önce davranan 2 jounin onu kurtarmak için gitmişlerdi bile... O sırada yanımda kalan Jounin bir tokubetsuydu. Hadi yola devam ediyoruz. İzini kaybetmemeliyiz. Bu kadar düşünce içinde kaybolmuşken Senpainin sesiyle irkildim ve sadece Tamam.Diyebildim. Yolumuza devam ediyorduk. Önümüze 9 kişi çıktı. Ancak onların 9 kişi olmadığını biliyordum ve hemen byakugan'la 10. kişinin yerini aradım. 4 ağaç boyu geri atıldım ve elim boynumdaki telsiz butonuna gitti sanki ne yaptığımı bilmiyordum içgüdülerimle hareket ediyordum. O sırada içimden gelen ve ses tonumu kontrol edemeden 10 tane farklı köylerden kaçak ninjayla çatışmaya girdik. Nerdesiniz?..Diye bağırdım. Karşı taraftan gelen seslere bakılırsa onlarda birileriyle dövüşüyorlardı. 10 kişi dediğimde 20 m ilerideki 10. kişi birden arkamda belirdi. Kaiten'i kullanarak yanımdan uzaklaştırdım. Sonra arkamdan ayağa kalktığını görüğümde Jyuken'in temel saldırısı olan göğüs kafesinin sol tarafına yani kalbinin üstüne doğru 2 elinin avuç içleriyle vurup, chakra dolaşımını kesen bir hareketle jutsu yapmasını engelledim. Kafamı kaldırdığımda tek ben kalmıştım, birde Kamane... Geri kalan bütün jouninler ya ağır yaralı yada ölülerdi.Kamane dışında durumu en iyi olan jounin en fazla 5 dakika dayanabilirdi. Ben geri dönelim dediysemde Kamane hayır devam etmeliyiz dedi. Köye çok uzak değildik. Kamane'yle tartıştık ve ben Seni salak herşey görev değildir burda bütün senpailer öldü ve sende yaralanmışsın çatışmaya girmesen bile yaran yüzünden ölüceksin.Dedim. Onun bana verdiği cevap ise Bu görevde başarılı olmalıyım yoksa B seviyeli görevlerden kurtulamam. Bu yüzden defol seni korkak. Dedi. Daha fazla tartışmak istemedim sonuçta çocukluk arkadaşımdı. Bu yüzden yanımda taşıdığım bir kaç senbon iğnesiyle onu bayıltıp ve ölmemiş olan jouninleri alarak köye döndüm. Bir görevin daha başarısız olması beni üzdü.
Not: Örnek rp deki Kamane ve Ougi bölümleri birlikte yazılmıştır yani ben yazdım ama isimlerini kullandığımdan onların haberi var Very Happy
Seviye:

Kişilik: Dost canlısı ve Hızlı öğrenen ama çabuk sinirlenen bir kişiliği vardır. Ancak arkadaşlarına önem verip, güçlü bir iradeye sahiptir. Biraz da olsa ağzı bozuktur salak ve aptal kelimesi hem iltifat hemde de hakaret olarak kullanabilir

Geçmiş: Kök ailesine Evlatlık olarak alınmıştır. Babası 6. Hokage Uzumaki Naruto
(?)'nun kuralları değiştirmeden önceki son bunkedir ve kök ailesini koruyup Hyuuga soyunun devam edebilmesi için kendi hayatından vazgeçmiştir. Bu sayede Sarubia kök aileye katılmıştır. Adının Sarubia olmasının sebebi ise dedesinin Katon elementinde uzman olduğu için bu ismi ona dedesi vermiştir anlamı ateş çiçeği'dir. Tüm ailesi onun dedesine benzediğini söylemiştir. Dedesinin yeteneklerinin belirtilerini göstermiştir ve nerdeyse dedesinin kage bunshini gibidir. Dedesinin ona bu ismi vermesi bütün klan tarafından kabul edilmiştir ve mantıklı bulunmuştur. Büyüdüğünde ki amacı kendi tekniklerini geliştirip öğrencilerine öğretmek en büyük hayali ise jounin olup ilk genin takımının göz kekkei Genkaisine sahip olması ve onların güçlerini ölçmek istiyor. Şuan yapmaya çalıştığı bir jutsu var ve tam olarak tamamlanmamış olsada onu geliştirip tüm Hyuuga klanına sunmak istiyor.

Temel Stat Puanları:

Güç (VIT): 22
Çeviklik(AGL): 22
Dayanıklılık(STR): 20
Zeka(INT): 20
Chakra Seviyesi(CL): 19
Chakra Kontrolü(CC): 14
El Becerisi (DEX): 13

Jutsu Stat Puanları:
Ninjutsu:10
Genjutsu:2
Taijutsu:14
Chakra:10

Bilinen Jutsular:

-Rasengan
-Hakke Rokujuu Yonshou
-Hakke Shou: Kaiten
-Hyuga Style Taijutsu
-Katon Goukakyuu
-Jyuken
-Kuchiyose no Jutsu

Kekkei Genkai (Bloodline) : Byakugan

En son Hyuuga Sarubia tarafından Çarş. Tem. 11, 2012 12:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Todai Kamome
Kiri
Kiri
Todai Kamome

Hyuuga Sarubia Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Sarubia   Hyuuga Sarubia Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 9:53 am

Onaylanmadı.

1) Edo Tensei S-Derece bir yasak jutsudur ve iyi amaçlar için kullanılamaz. Bununla övünmek de dolayısıyla biraz mantıksız oluyor. Kurguda mantıksızlık tespit edilmiştir.

2) Jutsularınız 10 yaşındaki bir genine göre abartılı. Düzenleyiniz.
Tai Tenkan
Iwagakure
Iwagakure
Tai Tenkan

Hyuuga Sarubia Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Sarubia   Hyuuga Sarubia Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 10:44 am

Ayrıca geninler jutsu bilerek başlayamazlar, teknikleri komple silmeniz gerekmektedir.
Hyuuga Sarubia
Konoha
Konoha
Hyuuga Sarubia

Hyuuga Sarubia Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Sarubia   Hyuuga Sarubia Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 10:46 am

Karakter formunda yazıyo diye yazmıştım
Tai Tenkan
Iwagakure
Iwagakure
Tai Tenkan

Hyuuga Sarubia Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Sarubia   Hyuuga Sarubia Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 10:47 am

Tai Tenkan demiş ki:
Ayrıca geninler jutsu bilerek başlayamazlar, teknikleri komple silmeniz gerekmektedir.
Hyuuga Sarubia
Konoha
Konoha
Hyuuga Sarubia

Hyuuga Sarubia Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Sarubia   Hyuuga Sarubia Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 12:00 pm

Değiştirdim şimdi oldu mu peki
Tai Tenkan
Iwagakure
Iwagakure
Tai Tenkan

Hyuuga Sarubia Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Sarubia   Hyuuga Sarubia Icon_minitimePaz Tem. 08, 2012 12:21 pm

Statlarınıza chakra'yı eklediğinizde ve isminizi uygun bir şekilde değiştirdiğinizde onaylanacaktır. Naruto sisteminde iki isim adı kullanılmadığı için yani. Edo ya da tensei uygundur.
Hyuuga Sarubia
Konoha
Konoha
Hyuuga Sarubia

Hyuuga Sarubia Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Sarubia   Hyuuga Sarubia Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2012 2:53 pm

Evet Son değişikliği yaptım ve Onayınızı bekliyorum eksiklerimi söyleyin ki düzeltiyim.
Akami
Suna
Suna
Akami

Hyuuga Sarubia Empty
MesajKonu: Geri: Hyuuga Sarubia   Hyuuga Sarubia Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2012 7:14 am

Onaylandı.
http://narutorpg.forummum.com

Hyuuga Sarubia
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hyuuga Sarubia
» Hyuuga Ougi